SESTDIENA, 12.JŪNIJS
 
  AIZMIRSI PAROLI?
PAGAIDU BEZMAKSAS PIEEJA
KĀ PARAKSTĪTIES?
VĒLIES SĀKT DIENU AR BBS?
  

 
Ekonomikas un biznesa jaunumi Latvijā - svarīgākie banku un finanšu sektora, uzņēmumu, nozaru, valsts sektora jaunumi, izmaiņas likumos, būtiskākie rādītāji un notikumi, kas ietekmē uzņēmējdarbības vidi Latvijā un ekonomisko telpu, profesionāļu viedokļi un aģentūras BNS speciālistu komentāri par norisēm Latvijas tirgū, kā arī svarīgākie notikumi ekonomikā Baltijā, kas tiek gatavoti sadarbībā ar aģentūras BNS kolēģiem Lietuvā un Igaunijā.

 
Finanšu informācijas avots, kur regulāri tiek apkopoti valūtu kursi, starpbanku kursi, vērtspapīru tirgus indeksi, degvielas cenas, kā arī aktuālākie ekonomikas rādītāji, privatizācijas ziņas un informācija par sertifikātiem.


Šeit pieejama visa jaunākā un būtiskākā informācija par Jūs interesējošo jomu, kur atradīsiet


 • jaunākās ziņas,
 • preses anotācijas,
 • paziņojumus par konkursiem un izsolēm un to rezultātus,
 • tiesu informāciju,
 • gaidāmo notikumu kalendāru un citu informāciju. • Šobrīd tiek apkopota informācija par 21 dažādām uzņēmējdarbības un sabiedriskā sektora nozarēm Latvijā un pasaulē.

   
  Uzņēmumu datu bāzē ir apkopota informācija par vairākiem tūkstošiem Latvijas un Baltijas valstu uzņēmumu. Produktā rodamas ziņas par katra uzņēmuma īpašniekiem, darbības virzieniem, pēdējo gadu darbības rādītājiem. Tāpat iespējams lasīt aģentūras BNS ziņas no 1995.gada.

  Uzņēmumu datu bāze ļauj lasītājam izsekot gan sava uzņēmuma publicitātei pēdējo desmit gadu laikā, gan arī redzēt konkurējošā vai partnera uzņēmuma atspoguļojumu Baltijas valstīs lielākās ziņu aģentūras produktos un presē.

  Uzņēmumu datu bāze ir ērti pārskatāma, kompānijas ir sakārtotas alfabēta kārtībā. Tā tiek pastāvīgi papildināta un pārbaudīta.

   


  BNS Terminal

  Investīciju rokasgrāmata
   
  10:00 - 14:00 (latviski)
   
  10:00 - 14:00 (krieviski)